Przejdź do treści

zdrowopodsufitem.pl

Gdzie jesteśmy

Ważne Informacje - Zmiana Lokalizacji naszego Bistra

Szanowni Goście,

Pragniemy poinformować, że w obecnej chwili nasze bistro przechodzi ważną zmianę – przeprowadzamy się do nowej lokalizacji. Z tego powodu, z żalem informujemy, że tymczasowo zawieszamy wydawanie posiłków. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to sprawić.

Nasza decyzja o zmianie lokalizacji podyktowana jest chęcią zapewnienia Państwu jeszcze lepszych doświadczeń kulinarnych i komfortu. Chcemy stworzyć miejsce, które jeszcze lepiej odpowie na Państwa oczekiwania, z przestronniejszą salą i większym zapleczem kuchennym, pozwalającym na jeszcze szerszą ofertę naszych wyjątkowych dań.

W międzyczasie, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach prac oraz o planowanym dniu ponownego otwarcia. Już nie możemy się doczekać, aby ponownie zaprosić Państwa do naszego bistra, które będzie pełne nowości oraz tych dobrze znanych i lubianych smaków.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i cierpliwość w tym przejściowym okresie. Do zobaczenia wkrótce w naszej nowej lokalizacji!

Z wyrazami szacunku, Zespół